Nabízená solární kosmetika

EMERALD BAY / Extreme TAN / Magical SUN

Pro aktuální nabídku krémů se prosím zastavte přímo u nás na studiu :)

Emerald Bay je svěží a jednoduchá značka pleťového mléka s menu z tropického opalovacího koktejlu, exotické opálení namixované s velkým podílem ošetřujících látek. Přírodní složení hýčká pokožku, dělá ji sametově měkkou a hebkou a zároveň podporuje proces opalování.Vychutnejte si nádherné a trvalé opálení přímo z ráje.

 • EMERALD BAY - každý měsíc pro vás budeme mít jeden z těchto luxusních amerických krémů za bezkonkurenční cenu 290,- Kč !!!

 • ceny kosmetiky Emerald Bay
  balení 250ml - 390,- Kč

  EMERALD BAY - BIKINI BABE - NOVINKA !!!

  Zvlhčující tělové mléko s bronzerem. Kokosové máslo oživí a vyhladí pokožku. Double Shot bronzery jí propůjčí zlatohnědý odstín a zároveň dodá pokožce přirozený lesk. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory. Určeno k zevnímu užití.

  EMERALD BAY - BEACHES & CREAM - NOVINKA !!!

  Ošetřující krémové mléko s bronzerem. Kokosové a mangové máslo oživí a vyhladí pokožku. Double Shot bronzery jí propůjčí zlatohnědý odstín, a zároveň dodá pokožce přirozený lesk. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory. Určeno k zevnímu užití.

  EMERALD BAY - DEFINITELY DARK

  Bohaté mléko na suchou plet´. Slunečnicový a olivový olej a olej z pšeničných klíčků zvlhčuje pokožku a zlepšuje opálení. Bambucké máslo zvláčňuje pokožku a dělá ji hedvábně jemnou. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší má delší trvání. tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory. Určeno k zevnímu užití.

  EMERALD BAY - DARK´N DAZED

  Zklidňující mléko s konopím. Olej ze semen konopí zklidňuje a poskytuje základní mastné kyseliny, aminokyseliny a živiny. Olej z aloe zvyšuje a uchovává barvu a intenzivně zvlhčuje pokožku. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory.
  Určeno k zevnímu užití. Vyvarujte se kontaktu s očima.

  EMERALD BAY - TOASTED TWISTER

  Krémové mléko na zhnědnutí pokožky.Bronzery z cukrové třtiny zlepšují přirozené opálení. Kokosové mléko a ananasové výtažky s vitaminy a proteiny zjemňují pokožku. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory.
  Určeno k zevnímu užití. Vyvarujte se kontaktu s očima.

  EMERALD BAY - SUDDENLY SOBER

  Sober Elixír, after-party komplex z vitalizujících rostlinných extraktů, které vypínají pokožku, navozuje při opalování atmosféru party. Ginseng, bohatý na vitamín B 12, regeneruje a oživuje problematickou pokožku.Nektar z agáve podporuje tvorbu rychlejšího, hlubšího opálení. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory.
  Určeno k zevnímu užití. Vyvarujte se kontaktu s očima.

  EMERALD BAY - EVERCLEAR ELIXIR

  Oil Chase, exkluzivní mix antibakteriálních látek, reguluje produkci mazu a redukuje nečistoty pokožky.Přírodní extrakty z cukrové třtiny dodávají pokožce zlatavé tónování během 2 3 hodin. Nektar z agáve podporuje tvorbu rychlejšího, hlubšího opálení.Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory.
  Určeno k zevnímu užití.Vyvarujte se kontaktu s očima.

  EMERALD BAY - CHOCO-LATA-LOVE

  Vydatné, krémové pleťové mléko s bronzerem. Kávové máslo oživí a vyhladí pokožku.Double Shot bronzery jí propůjčí zlatohnědý odstín. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory.
  Určeno k zevnímu užití.

  EMERALD BAY - MALIBU MIMOZA

  Třpytivé a blahodárné pleťové mléko. Olej ze zrníček hroznového vína vyhladí pokožku, prodlouží a zintenzívní opálení.Výtažky z pomeranče vitalizují pokožku a oživí opálení.Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory.
  Určeno k zevnímu užití. Vyvarujte se kontaktu s očima.

  EMERALD BAY - MOJO

  Mléko se silným a prudkým účinkem. Tropické teplo stimuluje pokožku do růžové barvy a má samozahřívací efekt. Výtažky ze santálového dřeva zklidňují a hydratují pokožku pro maximální opálení. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory.
  Určeno k zevnímu užití. Vyvarujte se kontaktu s očima.

  ceny kosmetiky Emerald Bay
  balení 250ml - 390,- Kč

  Pro aktuální nabídku krémů se prosím zastavte přímo u nás na studiu :)


  © 2013 Solární studio Na Hluboké | created by Circle Arrow
  ;Google Analytics Circle Arrow ;Google Analytics David