Právě probíhající AKCE :

 • AKCE 1000+1000, tedy od dobití 1000,- Kč na vaší permici, Vám přidáme jednou tolik a opalování vás tedy vyjde ne POLOVINU ! :)
 • AKCE 100,- Kč pro Vás !!!
  Pokud k nám přivedeté svého kamaráda a ten si koupí permici, jako dárek od nás dostanete 100,- Kč kreditu na tu vaši ! :)
 • EMERALD BAY - každý měsíc pro Vás máme jeden z těchto luxusních amerických krémů za bezkonkurenční cenu 290,- Kč !!!

 • Vítejte v našem soláriu

  Jsme zde pro Vás od června roku 2013 a naším cílem je, aby od nás lidé odcházeli spokojení a opálení.

  Proto velmi pečlivě dodržujeme hlavně výměny trubic v našich strojích, jejichž odsvícené hodiny hlídá počítač. Nesnažíme se jejich životnost natahovat na maximum a jen na Vás svítit a hřát, místo opalovat. Proto se u nás trubice mění o 50 hodin dříve, než je jejich doporučená životnost. Trubice samozřejmě splňují nové normy EU a zaručují tak bezpečné a dlouhodobé opálení. K samozřejmostem patří, že obsluha po každém zákazníkovi odborně vyčistí stroj speciální dezinfekcí. Zkrátka u nás najdete 100% fungující stroje, čisté a příjemné prostředí. Přijďte se sami přesvědčit.
  Těšíme se na Vás !

  Aktuality:

  • 1.11.2016 - AKCE 1000+1000 ! Přijďte si nabít vaše prmice ! :)
  • 28.9.2016 svátek sv. Václava máme zavřeno :)
  • 30.6.2016 Příští týden jsou krásné dva dny svátků, tak je oslavíme venku u vody ;) Takže 5.-6.7.2016 bude ZAVŘENO
  • Dnes a zítra, 4.-5.6., máme bohužel z provozních důvodů zavřeno. Těšíme se Vás opět v pondělí a omlouváme se :)
  • VELIKONOČNÍ omezení otevíračky:
   25.-28.3. zavřeno
   Přejeme Vám krásné svátky :)
  • 3.12.2015 - nové trubice v kabince č.3 - Luxura V5 ! Opalují opravdu hodně, tak si radši uberte minutku, nebo dvě ;)
  • 17.listopadu máme otevřeno jako v neděli, tedy 14-19h :)
  • 24.9.2015 - nové trubice v kabince č.4 - Ergoline 600 ! Tak pozor, ať se nám nepřipálíte :)
  • Návštěvníci naši zlatí (teda vlastně opálení :) ) v SOBOTY a NEDĚLE budeme mít do konce SRPNA ZAVŘENO, jelikož u vody je přeci jen lépe, než u nás :)
  • 8.-9.srpna 2015, sobota a neděle budeme mít ZAVŘENO a válíme se u vody, takže opalování necháme na sluníčku :)
  • Ve svátek 1.5. a 8.5. budeme mít otevřeno jako v neděli, tedy od 14:00-20:00 :)
  • 22.1.2015 - nové trubice v kabince č.1 - Luxura X5 ! Srdečně zveme k návštěvě ;)
  • 1.8.2014 - zprovoznili jsme pro Vás překvapení v podobě nového stroje v kabince č.2, který je osazen z 1/3 tzv. KOLAGENOVÝMI trubicemi, které podporují tvorbu kolagenu v pokožce a výrazně ji tím dokáží vyhladit. Srdečně zveme k návštěvě a vyzkoušení. Viditelný efekt je již od cca 5. návštěvy ! :)
  • Velikonoční pondělí máme ZAVŘENO, těšíme se na vás opět po svátcích :)
  • 3.3.2014 - opět AKCE 1000+1000, tedy od vkladu 1000,- Kč na permici, vám přidáme 100% vkladu navíc ! Opalování Vás tedy vyjde na POLOVINU ! Srdečně zveme k návštěvě :)
  • NOVÁ AKCE 100,-Kč pro Vás !!!
   Pokud k nám přivedeté svého přítele a ten si koupí permici, jako dárek od nás dostanete 100,-Kč kreditu na tu vaši ! :)
  • Přejeme Vám krásné a klidné svátky vánoční a v novém roce 2014 se na vás opět těšíme ! Vaše Solární studio "na Hluboké"
  • Máme v nabídce nové krémy ! Zákazníky velmi chválená značka
   MAGICAL SUN ! Zkuste 15ml jednorázovky :)
  • 1.6.2013 - Prosím přečtěte si tiskové vyjádření Asociace Slunce Solária Fotomedicína k negativní kampani proti soláriím.
   Najdete ho na adrese:
  • http://www.assf.cz/ nebo
   http://www.catapult.cz/prohlaseni.htm

  Články

  Slunce působí proti všem druhům rakoviny

  Dosta tečné zásobování vitamínem D3 snižuje riziko  rakoviny o 30%.

  Senzační výsledky, které znamenají obecné zúčtování s radikálními odpůrci solárií, prezentuje rozsáhlá aktuální studie z USA, která se zabývá zásobováním  obyvatelstva vitamínem D3 a negativními důsledky "sluneční abstinence".   Podle nich má více než 40 procent  dospělého amerického obyvatelstva nedostatek vitamínu D3. Je to vývoj, který lze kromě jiného odvodit z přehnaných varování odborníků před negativními následky UV záření. Přitom vitamín D3 se v lidském těle může vytvořit pouze pomocí UV záření, ať slunečního či solárního.   Ještě důležitější fakt: Dlouhodobá studie, které se podrobilo více než 50.000 mužů  (studie žen bude předložena co nejdříve a podle vyjádření badatelů  s podobnými výsledky),  poprvé jednoznačně dokládá, že dostatečné slunění nejen – jak je již delší dobu známo – snižuje riziko jednotlivých druhů rakoviny, jako rakoviny střev, prsu a prostaty, nýbrž obecně všech druhů rakoviny – a to téměř o jednu třetinu.  

  Vedle tohoto překvapujícího zjištění potvrzuje tato studie další životně důležité funkce vitamínu D3 proti onemocněním, jako jsou osteoporóza, vysoký krevní tlak, skleróza multiplex a další. Studie renomované  Harvardovy školy veřejného zdraví (Haward School of Public Health)  vypracovaná pod vedením prof. Edwarda Giovannucciho vychází v těchto dnech. Autoři nechtěli zaujímat předem žádné stanovisko. Jisté však je,  po reakcích veřejnosti na první informace o studii, že hlasitá varování před každým  druhem slunění, jak byla v posledních letech slyšet po celém světe, musí být revidována.

    Ovšem zajedno jsou badatelé, pokud jde o varování před riziky nadměrného slunění s popálením kůže, a to ať sluncem či v soláriu.

  Zdroj: http://www.assf.cz/


  Ženy: více slunce pro prevenci rakoviny

    Již delší dobu je známo, že vitamín D hraje důležitou roli při potírání rakovinných buněk v těle.  Vitamín D se  v těle tvoří působením ultrafialového záření.

  Aktivní forma vitamínu, kalcitriol, je silná protirakovinná účinná látka.  Dosud se předpokládalo, že tato aktivní forma se vytváří v ledvinách, neboť jenom v nich se dosud nacházel enzym, který   vitamín D přeměňuje na kalcitriol.  

  Výzkumníci z Univerzity v Birminghamu a z Nemocnice St. Georges ve Velké Británii nyní zjistili, že tento enzym se vyskytuje i v tkáni prsů. V tumorech prsů je jeho výskyt dokonce ještě vyšší. Výzkumníci věří, že silnější produkce enzymů patří k přirozené obranné reakci  prsní tkáně proti tumorům.   V Anglii stejně jako v Německu je rakovina prsu častou nemocí. Důvod, který k tomu mohl přispět, je ten, že lidé v těchto zemích mají v těle často málo vitamínu D. Tělo si může vitamín D vyrobit pomocí slunečního světla. Ve středomořských zemích je procento rakoviny prsu nižší než v severských krajích. To by mohlo hovořit pro to, že vitamín D skutečně dokáže přispět  k léčbě rakoviny prsu.  

  Dr. Martin Hewison, který vede skupinu těchto výzkumníků, shrnul výsledky názorným způsobem: „Naše práce ukazuje, že prsa disponují svou vlastní místní „továrnou“ na aktivní formu vitamínu D, který působí proti rakovině. Bohužel ženy, které žijí v deštivých oblastech, jako je Velká Británie, nemají dostatek suroviny k tomu, aby tuto továrnu udržely v chodu. „Vystavit se slunečnímu svitu je nejefektivnější způsob, jak si vitamín D ve svém těle vyrobit."  

  Zdroj: http://www.assf.cz/


 • 1000 + 1000 , takže při vkladu na permici, od 1000,-Kč zdvojnásobíme Váš vklad a opalování Vás vyjde na POLOVINU !!! Neváhejte a přijďte si pro svou výhodnou permici :)
 • © 2013 Solární studio Na Hluboké | created by Circle Arrow
  ;Google Analytics Circle Arrow ;Google Analytics David